KURUMSALFirmamız 27 senelik sektörel tecrübelerinin birleşimi ile 2003 yıllarında merkez ofis olarak Constanta-Romanya’da calışmalarına ilk gemi kiralama-broker hizmetleri ile başlamıştır, şimdilerde sahibi olduğumuz gemilerimiz ile işletmemiz altındaki yerli yabancı bayraklı gemilerimizle değişen ve gelişen modern sektöre paralel kendini yenileyerek Uluslararasi Deniz yolu ile yük/navlun taşımacılığı hizmeti veren Mayra Denizcilik İşletmeleri A.Ş  Dumankaya Flex Plaza Atasehir/Istanbul yeni merkez ofisine taşınmıştır.Halen Turkiyede İstanbul merkez ,Izmir ve Bandırma, Yurt dışında Romanya Constanta da şube ofisleri ile yoluna devam eden firmamiz özellikle Bölgesindeki hakimiyetini haklı olarak kanıtlamıştır. Uzmanlik dalımiz olan Kuru ve dökme yük/Roro/Ropax/Konteyner vs çeşitli gemilerin kiralanması ile her çeşit / her tonaj Dahili, ithal ve ihrac yüklerinin deniz yoluyla taşınmasında/taşıtılmasında hizmet vermekteyiz.

A
yrica özel bir yaklaşım gerektiren proje yük taşımacılığı, şirketimizde konunun hassasiyetine özgü duyarlılıkta ele alınmaktadır. Projenin kapsamı ve boyutu ne olursa olsun gösterilecek özenin boyutu maksimumdur. Daha önce hiç taşınmamış yada ender olarak taşınmış özel yükler,yanıcı ve patlayıcı maddeler, malın niteliğine göre uzmanlık gerektirir.İşte tam bu anlamda proje yük ekibimiz devreye girmektedir. Denizcilik sektöründe uzun yıllar gemi kaptani olarak calışmış profesyonel yük surveyorlerimiz ile muhendislerimiz sizler için en iyiyi ve emniyetli alt yapıyı tasarlayarak proje kapsamındaki yüklerinizi organize hatlarla sevkiyatini gerçekleştirmektedir.


Mayra Denizcilik İşletmeleri A.Ş ofislerimiz, Karadeniz, Azov-Hazar ,Ege, Akdeniz ve Baltik denizlerinde OMSKIY, VOLGOBALT, SORMOVSKY, BALTISKY, VOLGO DON gibi Sea-River Tip ile çeşitli yük gemilerinin işletmeciliğini ve bağlantılarını yapmaktadır. Firmamız kurulduğu tarihten bu zamana dek milyonlarca ton taşıma kontratı gerçekleştirerek deniz taşımacılığı sektöründe uluslararası bir üne sahip olmuştur.

Denizyolu yük taşımacılığı ile her tonaj ve istikamete Gemi Kiralama ve sevkiyatlarınız için aracı olmaktan onur duyarız.

Saygılarımızla.
Mayra Denizcilik İşletmeleri A.Ş